Robotické vysávače v predajni vždy IHNEĎ K ODBERU   Po-Pi 10:00-15:30 ☏ 0905 659 841
V robotických vysávačoch sa vyznáme! Rezervujte si odborné poradenstvo priamo v predajni - TU KLIKNITE

Pri produktoch iRobot, Dreame, Roborock a Xiaomi garantujeme najnižšiu cenu na SK trhu

                   iRobot a Roborock špecialisti v BA
sony vaio samsung znackova predajna
dôverujte profesionálom

Príslušenstvo pre iRobot

video AeroForce™ video Konkurencia

 

        Špecialista

        poradí

        lepšie

 

 

video iAdapt™ video iAdapt® 2.0

 

 

 

 

 

Neporovnávajte kvalitu iRobot® s inými značkami

iRobot - spoločnosť založená v roku 1990 je expertom na robotiku. Prieskumné vozidlo na Marse, prieskum zamínovaných oblastí, prieskumné práce po katastrofách, prieskum Cheopsovej pyramídy v Egypte. Všetky tieto projekty využívali technológie a skúsenosti inžinierov spoločnosti iRobot. Okrem toho, iRobot® Roomba® bol prvým domácim robotickým vysávačom všetkých čias, ktorý ukázal svetu, že nastal čas robotov. Ďalší celosvetovo uznávaní robotickí pomocníci sú iRobot Braava® na mopovanie podláh, iRobot Scooba® na umývanie podláh, iRobot Dirt Dog® na upratovanie dielní, iRobot Verro™ na čistenie bazénov a iRobot Looj™ na čistenie odkvapov. 

Desiatky miliónov spokojných zákazníkov po celom svete

V podstate existujú tri skupiny zákazníkov. Tí čo váhajú, pretože to nepoznajú. Tí nespokojní, ktorí investovali do nekvalitnej značky. A tí čo milujú iRobot, lebo si vybrali kvalitu chránenú patentom. Kvalitu, ktorá presvedčila už milióny spokojných zákazníkov po celom svete. iRobot totiž nastavuje štandard. A nastavuje ho do závratných výšok. Veď patenty či technológie vyvinuté inžiniermi zo spoločnosti iRobot sa konkurencia neustále usiluje iba dobehnúť - avšak - zatiaľ nedosahuje ani podobný štandard.Umelá inteligencia - dlhoročný výskum v robotike

V súčasnosti používa iRobot vo svojich robotických vysávačoch tri technológie navigácie: iAdapt™iAdapt® 2.0 iAdapt® 3.0.
iAdapt™ - tento dokonalý systém používa minimálne 38 senzorov, ktoré monitorujú čistený priestor až 67 krát za sekundu. Výsledkom takto spracovaných informácií je viac ako 40 rôznych pohybov. Toto vysoko prispôsobivé chovanie nikde inde nenájdete (povysáva až 99% plochy). Celý systém je tiež jedinečný v tom, že vysávač prejde po jednom mieste aj viackrát a tým zvyšuje celkovú účinnosť upratovania. Roomba nespadne ani zo schodov, rozpozná viac znečistené miesta, prejde cez záclony, zaparkuje do nabíjacej stanice a vďaka funkcii Lighthouse (vybrané modely) upratuje jednu izbu za druhou ešte precíznejšie.

iAdapt® 2.0 - vychádza z výhod klasickej technológie iAdapt a pridáva ďalšie schopnosti pre ešte lepšiu orientáciu v priestore.

Robotický vysávač so systémom iAdapt 2.0 upratuje v logických radoch (v rovnobežných líniách) a inteligentne mapuje oblasť, ktorou prechádza. V prípade prekážky svoj pohyb prispôsobí, takže upratuje aj pod nábytkom, okolo nôh stola, prejde cez záclony či nespadne zo schodov. Vo väčších priestoroch (pokiaľ je už slabá batéria) sa Roomba vráti na nabíjaciu stanicu a po dobití pokračuje tam kde skončila. Toto všetko umožňuje srdce iAdapt® 2.0 systému - patentovaná vizuálna, simulačná, lokalizačná a mapovacia vSLAM® technológia, ktorej podstatou je vytváranie viditeľných orientačných bodov vo svojej mape pomocou zabudovanej kamery. Roomba má preto vždy prehľad kde sa nachádza a kde už bola.


iAdapt® 3.0 - túto technológiu používa séria "i" a "s". Ide o unikátnu technológiu navigovania s výkonom až 9880 MIPS (pre porovnanie: séria 900 má výkon 293 MIPS).

Výrazné zvýšenie výkonu procesora pre účely navigácie iAdapt 3.0 v spolupráci s vSLAM a Imprint mapovaním umožňuje robotickému vysávaču iRobot Roomba, aby sa inteligentne naučil pôdorys upratovanej domácnosti a zapamätal si aj jej jednotlivé miestnosti. Užívateľ tak môže sám určiť, ktorá miestnosť sa má povysávať a kedy. Robotický vysávač iRobot Roomba s navigáciou iAdapt 3.0 takto dokáže upratovať až v desiatich domácnostiach (keďže si pamätá až 10 pôdorysov). Celý tento proces je pritom automatický - robot jednoducho sám rozpozná, v ktorej domácnosti sa aktuálne nachádza. Okrem toho technológia iAdapt 3.0 už umožňuje povysávať aj čisto čiernu podlahu (technológia proti pádu zo schodov bola totiž doteraz založená na algoritmoch detekcie čiernej farby) a je pripravená na kooperatívnu komunikáciu s inými robotmi (tzv. Teaming s technológiou Imprint Link).


Nie je nad vlastnú skúsenosť

Pýtajte sa. Veď v Sbuy sme iRobot® poctivo vyskúšali a produkty od iRobot aj doma používame!


Špecialista poradí lepšie - iRobot iOsobný prístup

Máte radi osobný prístup? Potom kontaktujte priamo predajňu a využite nielen naše skúsenosti, ale aj špeciálne ponuky platné zásadne iba v predajni. Určite vymyslíme riešenie, ktoré sa neodmieta. Sbuy je značková predajňa v Bratislave už od roku 1998. Sme nadšencami značky iRobot® a náš obchod je priamo autorizovaný oficiálnym zastúpením spoločnosti iRobot v SR. Už nehľadajte lepšiu ponuku! Dôverujte profesionálom a našu ochotu dobre poradiť či schopnosť ihneď konkurovať určite oceníte.
Zakúpený iRobot® v predajni aj radi predvedieme a vyskúšame.
Sme špecialisti na iRobot produkty - kontaktujte nás a žiadajte najlepšiu ponuku!

     
     


Sbuy je špecialista na značku iRobot®

 
 značková predajňa už od roku 1998
     
     

Všetky roboty značky iRobot® môžete v našom autorizovanom obchode rezervovať aj cez túto webstránku.
Doporučujeme však kontaktovať priamo našu predajňu a využiť tak špeciálne ponuky platné len v predajni.